Egitimcafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egitimcafe

Amacımız Eğitim Öğretim

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vip Üyelik Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Vip Üyelik Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Empty
MesajKonu: Vip Üyelik Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?   Vip Üyelik Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 4:28 pm

VİP üyelik nedir ?

-VİP üyelik forumda özel üyelik anlamı taşımaktadır.Bazı avantajlardan yararlanabilen ve ileride kendilerine özel toleranslar gösterilecek olan üye grubudur.

VİP üyeliğin avantajları nelerdir ?

-Şu anda VİP üyemiz olanlar forumdaki gizli link uygulamasından etkilenmeyecek ve tüm konuları sınırsızca görüp indirebilecekler.VİP üyelerin mesaj yazma zorunluluğu olmayacak çünkü zaten VİP üyeler katılımcı kişiler olduğundan emeğe saygıyı ihmal etmeyeceklerdir.

VİP üyelerin özel odası bulunmaktadır ve bu odada kendilerine piyasada ücretli olan bir çok eğitim seti ücretsiz sunulacaktır.

Ayrıca VİP üyelerin imza alanı bulunmaktadır.VİP üyelerimiz kendilerine imza yapabilirler.

VİP üyeler nasıl belli olacaklar ?

-Forumda vip üyelere özel bir renk ataması yapıldı.VİP üyeler kahverengi kullanıcı adına sahip olacaklar ve diğer üyelerden gözle görülür şekilde ayrılacaklar.

VİP üyelik ücretlimidir ?

-HAYIR !!! VİP üyelik ücretli değildir.Sadece paylaşımda bulunan samimi olan sitemize ve diğer insanlara katkı sağlayan üyelerimiz için geçerli olan ücretsiz bir ayrıcalıktır.

VİP üyeler nasıl seçilecek ?

-Forumda gerek konu ekleyen gerekse samimi yorumlarını bizlerle paylaşan faydalı olma gayesi duyan üyelerimiz VİP olacaklardır.Herşeyden önemlisi bizi samimiyetinize inandırın.

Forumda hiç konu açmamışsanız
Samimi yorumlar yazmaktan öte zorunluluktan yazıyor iseniz
Foruma bir katkı sağlamamış ve sağlamayı düşünmüyorsanız
Lütfen VİP olmak istemeyiniz.Biraz fayda oluşturun daha sonra başvuru yapın."Ben hakediyorum" kanısına vardığınızda zaten özel üye olursunuz.

VİP üyelik için nasıl başvurabilirim ?

-VİP üye olmak için isterseniz bu konunun altından bize mesaj bırakabilirsiniz yada thecan08'a özel mesaj atabilirsiniz
.
https://egitimcafe.hareketforum.net

Vip Üyelik Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?
1 sayfadaki 1 sayfası